ÖNCEKİ DÖNEM ÇORUM MİLLETVEKİLİ SAYIN UZM. ECZ. LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT HANIMEFENDİYİ MAKAMINDA ZİYARET

Çorum Eczacı Odası TBMM ve Ankara'da çeşitli ziyaretlerde bulundu. Ziyaret heyetine Yönetim Kurulu Başkanı Ecz.Erol AFACAN'ın başkanlığında, Genel Sekreter Ecz.Çelebi AYVAZ, Sayman Ecz.Özden SAK, Yönetim Kurulu Üyesi Ecz.Sertan Saygı ÇALIŞKAN, Büyük Kongre Delegesi ve Geçmiş Dönem Oda Başkanı Ecz.Sönmez ÇALIŞKAN, Büyük Kongre Delegesi ve Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Ecz.M.Özhan ARSLAN, Sungurlu İlçe Temsilcisi Ecz.Serhat Battal KÜLÜK eşlik etmişlerdir.

Gazi Meclis TBMM'de Adalet ve Kalkınma Partisi Çorum Milletvekilleri Sayın Av.Yusuf AHLATÇI ve Sayın Av.Oğuzhan KAYA, Milliyetçi Hareket Partisi Çorum Milletvekili Sayın Vahit KAYRICI ve Cumhuriyet Halk Partisi Çorum Milletvekili Sayın Mehmet TAHTASIZ'a ziyaretlerde bulunmuşlardır.

Eczacılık mesleğinin yerel ve genel konuların görüşüldüğü ziyaretlerde, hoş sohbetlerinden ve nazik misafirperverliklerinden ötürü sayın vekillere teşekkür edilirken, çalışmalarında başarı dileklerinde bulunuldu.

Geçmiş Dönem Çorum Adalet Kalkınma Partisi Milletvekili Uzm.Ecz.Lütfiye İlksen CERİTOĞLU KURT hanımfendinin yeni açtığı eczanesine de hayırlı olsun ziyaretinde bulunan heyet, gündemdeki mesleki konuların konuşulduğu ziyarette meslektaşlarına yeni işyerinde kendisine hayırlı ve hakkaniyetli kazançlar dilediler.